Linux Personal

60.00 $ /yr
Linux Paylaşımlı Hosting son derece düşük maliyetli, kullanıcı dostu web hosting çeşitliliği işiniz için temel oluşturabilir. Hayalinizdeki web sitesini şimdi dünya ile paylaşın...

Linux Business

90.00 $ /yr
Limitleri aşan hosting paketi...

Linux Pro

120.00 $ /yr
En Popüler
En Popüler
Limitleri aşan hosting paketi...

  linux ozellikler

  Teknik Özellikler

  Yüzlerce özellik içeren Linux Kişisel Hosting paketlerinin tümü Müşterileriniz için yaratılmıştır. Hosting paketlerinin basit ve hızlı bir şekilde yönetimini sağlamak adına çeşitli özellikler ile tasarlanmış bir anasistemimiz bulunmaktadır. Bu özelliklerden bazıları cURL, Apache, SSL Desteği, Özel IP'ler, AWStats, Müşteri Hata Sayfaları, Dizin Koruması, ionCube Loader, bant genişliği günlükleri, PDO_MySQL, Mcrypt ve phpMyAdminSome uygulamalarını içermektedir. Kişisel hosting ile olasılıklar sonsuz düzeydedir.

  Müşterileriniz limitsiz alan, limitsiz eposta yönlendirmeleri ve limitsiz posta listeleri ile eposta hizmetlerinin tadını çıkartabilirler. Eposta platformumuz Blackberry, iPhone, Android ve diğer mobil iişletim sistemleri ile uyumludur. Müşterilerinizin cPanel veya Plesk ile epostalarını yönetmelerini ve SquirrelMail ve RoundCube içeren Webmail arayüzümüzü kullanarak pekçok seçenek arasından seçim yapmalarını sağlayın.

  Veri merkezlerimiz, network bağlantısı için en verimli ve güvenilir yönlendirme sağlayan yoğun fiber-optik bir alanda yer almaktadır. Sunucularımız, düşük gecikme süresi ve yüksek ağ güvenilirliğini kolaylaştıran çeşitli fiber ulaşım linkleri aracılığı bağlantı gerçekleştirir.

  Sunucularımız piyasadaki en sıkı ve dirençli güvenlik süreçleri tarafından korunmaktadır. Gelişmiş güvenlik sistemleri, tesislerimizin fiziksel tasarımından başlayarak çoklu erişim kontol-noktalarına ve gece gündüz sürekli tesiste bulunan güvenlik personeline kadar, kritik görev operasyonlarınızı korumak için istihdam edilmiştir.

  İhtiyacınız olan paket hangisi karar veremiyor musunuz?

  Bize ihtiyaçlarınızı yazıp yollarsanız, size uygun en iyi hosting çözümünü sunalım...


  info@digi-box.eu

  Powered by WHMCompleteSolution